HÄST, trä, allmoge, tidigt 1800/1900-tal.

143525. HÄST, trä, allmoge, tidigt 1800/1900-tal.

Bemålad. Höjd ca 17 cm.

Slitage, färgbortfall och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad. Höjd ca 17 cm.

Antal besök: 558