PIEDESTAL, nyrenässans, sekelskiftet 1900.

143494. PIEDESTAL, nyrenässans, sekelskiftet 1900.

Kvadratisk skiva på fyra formsvarvade och kopplade ben. Diameter 62, höjd 74 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 788