Auktionshuset Kolonn
Belysning & Lampor
Taklampor
LAMPKUPA, för månskenslampa, jugend, 1900-talets början.
143422. LAMPKUPA, för månskenslampa, jugend, 1900-talets början.
Höjd ca 28,5 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 28,5 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
947