GEISHA samt GLASVITRIN, porslin och textil, 1900-tal.

143303. GEISHA samt GLASVITRIN, porslin och textil, 1900-tal.

Glasvitrinets höjd 55.5 cm, bredd 36.5 cm, djup 30.5 cm.

Geisha, monterad på träbas.

Glasvitrin med smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Geisha, monterad på träbas.

Antal besök: 939