KABINETTSKÅP samt BORD, lackarbete, Japan.

143300. KABINETTSKÅP samt BORD, lackarbete, Japan.

Total höjd 98 cm. Delbart.
Kabinettets höjd 47 cm.
Infällda fotografier bakom glas samt porslinmåleri och guldutsmyckningar.

Ett glas trasigt. Repor/stötmärken/bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 98 cm. Delbart.
Kabinettets höjd 47 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 176