ERNST MALMQVIST. motiv från norra Skåne, olja på duk, signerad E. Malmqvist, 1950-tal.

143283. ERNST MALMQVIST. motiv från norra Skåne, olja på duk, signerad E. Malmqvist, 1950-tal.

38,5 x 47 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

38,5 x 47 cm.

Antal besök: 2 358