AUKUSTISK GITARR, Levin, 1900-tal.

1432319. AUKUSTISK GITARR, Levin, 1900-tal.

Serienr 269300-28. Längd 96 cm.

Slitage. Strängar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Strängar saknas.

Antal besök: 815