FIGURIN, parian, Orleonska Jungfrun, efter Henri Chapu, Gustavsberg, 1909.

143163. FIGURIN, parian, Orleonska Jungfrun, efter Henri Chapu, Gustavsberg, 1909.

Höjd inkl. sockel, ca 29 cm.

Slitage, sockel med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inkl. sockel, ca 29 cm.

Slitage, sockel med nagg.

Antal besök: 1 036