WILLIAM DOMMERSEN. Olja på duk, signerad.

143160. WILLIAM DOMMERSEN. Olja på duk, signerad.

"Schiedam on the Scheldt", 30 x 45 cm.

Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagningar.

Antal besök: 1 213