PARTI ÄLDRE GRAFIK, 4 delar, bla. efter Wilhelm Swidde.

143129. PARTI ÄLDRE GRAFIK, 4 delar, bla. efter Wilhelm Swidde.

Bla. Stockholms Slott och Svartsjö slott, Största bladmått: 42 x 61,5 cm.

Slitage, hanterings veck, revor, lagningar, beskurna, påskrifter, ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 022