PARTI DIVERSE, 2 par väggljusplåtar, ljusstakar. bordsspegel, vägglampa, bordslampa. 1900-tal.

14306. PARTI DIVERSE, 2 par väggljusplåtar, ljusstakar. bordsspegel, vägglampa, bordslampa. 1900-tal.

2 par väggljusplåtar varav ett par Bolling Gränna, höjd 25 - 31 cm.
1 par marmorerade träljusstakar, höjd 29 cm.
2 armad vägglampa, mässing, höjd ca 18 cm.
Bordslampa i form av sköldpadda, höjd 10 cm.
Bordsspegel, trä, höjd 44,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 892