GOLVUR, Barock, 1700 tal.

GOLVUR, Barock, 1700 tal.
143056. GOLVUR, Barock, 1700 tal.

Höjd 202 cm.
Urtavla daterat 1767.

Troligtvis kortat.
Slitage/repor/slagmärken/sprickor, renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 202 cm.
Urtavla daterat 1767.

Troligtvis kortat.

Antal besök: 1 107