EMALJSKYLT, "Tre Ess till god husmanskost", 1900-talets första hälft.

143042. EMALJSKYLT, "Tre Ess till god husmanskost", 1900-talets första hälft.

Ca 15x75 cm.

Emaljskador och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 15x75 cm.

Emaljskador och repor.

Antal besök: 703