SALUTKANON på LAVETT, gjutjärn, 1700/1800-tal.

143025. SALUTKANON på LAVETT, gjutjärn, 1700/1800-tal.

Senare trälavett, kanon längd ca 51 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 386