GOLVUR, utavlan märkt Stiernsund, urtavlan daterad 1747.

142892. GOLVUR, utavlan märkt Stiernsund, urtavlan daterad 1747.

Grönmålat fodral. Lod och pendel finns.. Höjd 208 cm.

Slitage, renoverat och kompletterat, fodral senare, masksstunget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 999