GOLVUR, urtavlan märkt James Draycot Wells, England, 17/1800-tal.

142854. GOLVUR, urtavlan märkt James Draycot Wells, England, 17/1800-tal.

Lod och pendel finns. Höjd ca 232.

Slitage och skador, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 988