STOL s k Göteborgsstol samt FOTPALLAR, ett par, 1800-tal.

142785. STOL s k Göteborgsstol samt FOTPALLAR, ett par, 1800-tal.

Mahogny. Stol med stoppad sits. Fotpall, längd 30 cm.

Revor fanerskador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 006