Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
ERCOLE MAGROTTI. Flodlandskap med med fiskare, olja på duk, signerad.
142775. ERCOLE MAGROTTI. Flodlandskap med med fiskare, olja på duk, signerad.
ca 30 x 40 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 30 x 40 cm.
Auktionshuset Kolonn
1 971