LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Johan Petter Ahlfors, Strängnäs 1837. Vikt 328g.

14277. LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Johan Petter Ahlfors, Strängnäs 1837. Vikt 328g.

Lösa manschetter. Höjd 17,5cm.

En stake något sned. Minnesinskription på fotring.
Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 728