MATSALSMÖBEL 9 delar, Barockstil 1900-2000-tal.

142605. MATSALSMÖBEL 9 delar, Barockstil 1900-2000-tal.

6 stolar,2 karmstolar,bord samt 5 iläggsskivor á 48 cm varav 3 med sarg.Bordets mått 160X120,kan bli upp till 400 cm,Dubbla stödbenbockar iunder reglarna.Grå antikmålning,rutigt tyg.Svensktillverkat.

Obetydligt bruksslitage,mindre slagmärken i bordet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 503