TOALETTBORD, 1960-tal.

TOALETTBORD, 1960-tal.
142591. TOALETTBORD, 1960-tal.

Toalettbord, teak, bok, 1960-tal
Bredd 94 cm
Djup 38 cm
Höjd 72 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 94 cm
Djup 38 cm
Höjd 72 cm.

Bruksslitage, stötmärke.

Antal besök: 1 127