SKÅLAR, ett par, bemålat trä.

142526. SKÅLAR, ett par, bemålat trä.

Med dekor av tomtar. Diameter ca 22,5 cm.

Slitage, skador och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 301