HOCKEYSPEL, Stiga Tumba, 1950-tal.

1425012. HOCKEYSPEL, Stiga Tumba, 1950-tal.

Stiga Tumba, hockeyspel med plåtfigurer, 1950-tal
87x48 cm.

Slitage. Lampor samt puck fattas. Fäste för målvakt trasigt. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

87x48 cm.

Antal besök: 8 787