KARMSTOL, " Tornastol " Tornahärad, 1800-tal.

142448. KARMSTOL, " Tornastol " Tornahärad, 1800-tal.

Tornastol, från tornahärad, Skåne 1800-tal.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 508