NYSILVERBESTICK OLGA sent 1900-tal.

142383. NYSILVERBESTICK OLGA sent 1900-tal.

Matknivar,8 st,C:a20cm,Gafflar 8 st,175 mm.Skedar 8 st, 16 cm, Dessertknivar 8 st 175 mm, Dessertgafflar 8 st, 175 mm, Skaldjursknivar 6 st,smör-o.ostkniv samt 2 picklesgafflar.Totalt 50 delar.Rostfria klingor/ingen gravyr.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 2 467