SLEV, silver/trä, 1861.

SLEV, silver/trä, 1861.
1423679. SLEV, silver/trä, 1861.

längd 43 cm.

Skaft saknar benknopp och har en liten nagg. I övrigt mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 43 cm.

Antal besök: 564