VAS, glas, troligen "Molnet", Simon Gate, 1900-talets första hälft.

142362. VAS, glas, troligen "Molnet", Simon Gate, 1900-talets första hälft.

Längd 21,5 cm. Ej esignerad.

Bruksslitage och smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 21,5 cm. Ej esignerad.

Antal besök: 1 185