SKÅL, glas, Bertil Vallien, Kosta Boda.

142294. SKÅL, glas, Bertil Vallien, Kosta Boda.

Höjd 13 cm, diameter 17 cm.

Nagg, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm, diameter 17 cm.

Nagg, mindre repor.

Antal besök: 783