TEKANNA, SOCKERSKÅL, rokokostil, trol England, SYLTBURK, nysilver.

142282. TEKANNA, SOCKERSKÅL, rokokostil, trol England, SYLTBURK, nysilver.

Högsta höjd ca 27 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd ca 27 cm.

Slitage och repor.

Antal besök: 600