FRED ANDERSSON. "Baren", emaljmålning, signerad samt daterad 70.

14225. FRED ANDERSSON. "Baren", emaljmålning, signerad samt daterad 70.

Tot 38 x 50 cm.

Fred Andersson (1921–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

Tot 38 x 50 cm.

Fred Andersson (1921–1989)

Antal besök: 1 365