KRUS, 2 kannor, Helsingborg, med näverlagning.

142236. KRUS, 2 kannor, Helsingborg, med näverlagning.

Krus, 2 Kannor, Helsingborg, näverlagning.
Höjd ca 32 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 32 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 785