JAMES COIGNARD. Carborundumetsning, signerad, numrerad 8/60.

142232. JAMES COIGNARD. Carborundumetsning, signerad, numrerad 8/60.

ca 67 x 101
skadad ram utan glas.

Skada.

James Coignard (1925–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 67 x 101
skadad ram utan glas.

Skada.

James Coignard (1925–2008)

Antal besök: 1 086