PARTI PIPOR 15 st.

PARTI PIPOR 15 st.
142225. PARTI PIPOR 15 st.

Bland annat märkta Deluxe, Royal Danish, Chacom Royale, Andersen Freehand, Big Ben Holland, Stanwell Denmark W O Larsen Denmark med mera. Längsta längd ca 22 cm.
Bok "Kunsten at ryge pibe" samt en cigarrsnoppare medföljer.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
142225. PARTI PIPOR 15 st.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 246