DRYCKESKANNOR, 2 st, tenn, Nyköping, Erik Wikgren, 1823 samt 1813, Sverige.

142222. DRYCKESKANNOR, 2 st, tenn, Nyköping, Erik Wikgren, 1823 samt 1813, Sverige.

Höjd 20 cm.

Repor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20 cm.

Repor samt slitage.

Antal besök: 756