VASER, 2 st, keramik, sk Trossögods, Alf Jarnestad, Karlskrona Porslinfabrik.

142218. VASER, 2 st, keramik, sk Trossögods, Alf Jarnestad, Karlskrona Porslinfabrik.

Daterade -59. Höjd 14 resp 22 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 3 438