NÅL, 9k guld med emaljdekor, stämplad A&W Birmingham England.

142212. NÅL, 9k guld med emaljdekor, stämplad A&W Birmingham England.

Dekor av fisk. Längd ca 6,5 cm. Vikt 3,5 gram.

Slitage. Emaljskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Emaljskador.

Antal besök: 869