LJUSSTAKAR och OLJELAMPOR (8), 1900-tal.

142198. LJUSSTAKAR och OLJELAMPOR (8), 1900-tal.

Mestadels mässing. Högsta höjd: 32,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 518