GOLVUR, England, urtavlan märkt John Smith Chester, 1700-tal.

14217. GOLVUR, England, urtavlan märkt John Smith Chester, 1700-tal.

Pendel, lod och vev finns, intarsia, höjd 218 cm.

Slitage, smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, smärre fanerskador.

Antal besök: 2 234