SPEGELGARNITYR,samt BORD 1900-talets mitt.

142092. SPEGELGARNITYR,samt BORD 1900-talets mitt.

Spegel:96X42 cm,Trymåbordet med stenskiva längd 51 höjd 62 cm, Bord med intarsia och bronser: Längd 57, bredd 37, höjd 62 cm.

Bruksslitage, bordet med mindre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 411