BORDSLAMPOR, 2 st,metall, Gemi, 1960/1970-tal.

142037. BORDSLAMPOR, 2 st,metall, Gemi, 1960/1970-tal.

Böjbara armar. Delvis svart svärtad fot.
Höjd ca 32 cm.

Omfattande slitage. Fläckar, bucklor. En lampa med skev fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 32 cm.

Antal besök: 3 029