BLOMSTERBORD, blåmålad metall, 1900-talets mitt.

141940. BLOMSTERBORD, blåmålad metall, 1900-talets mitt.

höjd 72, längd 81, bredd 48 cm.

en fotknopp saknas, slitage och oxideringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 693