MATSALSGRUPP, vitlackerat, modern design.

141740. MATSALSGRUPP, vitlackerat, modern design.

bord, 6 stolar, 2 skivor, bordets höjd 74, längd 170, bredd 100 samt skivornas bredd 50 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bruksslitage.

Antal besök: 850