PALL, Y601, Alvar Aalto för Artek, Finland, 1900-talets andra hälft.

141707. PALL, Y601, Alvar Aalto för Artek, Finland, 1900-talets andra hälft.

Ben i björk, fast stoppad sits i svart skinn.
Höjd 45 cm
Sits 45 x 45 cm.

Slitage, repor, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm
Sits 45 x 45 cm.

Slitage, repor, stötmärken.

Antal besök: 1 360