WIKING FLYGPLAN SKALA 1:200, 8 stycken U.S.A.

14170. WIKING FLYGPLAN SKALA 1:200, 8 stycken U.S.A.

USA7, 2xUSA10, 3xUSA6, 2xUSA4. 7 originalsocklar tillkommer.

Smärre skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre skador och slitage.

Antal besök: 1 504