VÄGGRELIEF, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg.

14163. VÄGGRELIEF, stengods, Lisa Larson, Gustavsberg.

Väggrelief i form av fågel. Formgiven 1963.
Stämplad Lisa L, Gustavsberg.
Längd 26, Höjd 17 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad Lisa L, Gustavsberg.
Längd 26, Höjd 17 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 369