FÅTÖLJER, 1 par, " Läckö" Ingmar Thillmark, OPE-möbler.

141615. FÅTÖLJER, 1 par, " Läckö" Ingmar Thillmark, OPE-möbler.

Fåtöljer, 1 par, Ingmar Thillmark, OPE-möbler
Lösa dynor, skinn.

Bruksslitage, skador, repor, dålig stoppning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lösa dynor, skinn.

Antal besök: 3 128