BALUSTRADFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft.

141599. BALUSTRADFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets första hälft.

Balustradfåtöljer, 1 par, 1900-talets första hälft.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 811