13 snapsglas, 14 rödvinsglas, 8 st vit/starkvinsglas, 6 st likörglas, 7 st grogglas.
Höjd på rödvinsglaset 16 cm.
Bruksslitage/nagg.
Höjd på rödvinsglaset 16 cm.
Bruksslitage/nagg.