Ca 45 LP skivor, svenskt, blandat, 1980-tal, bl a Blondie, Phil Collins, Mikael Rickors.
Box Alstermo "Spisarbox" med 40tal singlar, svenskt 60-tal, blandat, 1980-tal, bla Hep Stars, Sven Ingvars, Jane Birkin.
Bruksslitage, ej genomgågna.
Bruksslitage, ej genomgågna.