PARTI VINYLSKIVOR ca 90 st, LP och singlar.

141556. PARTI VINYLSKIVOR ca 90 st, LP och singlar.

Ca 45 LP skivor, svenskt, blandat, 1980-tal, bl a Blondie, Phil Collins, Mikael Rickors.
Box Alstermo "Spisarbox" med 40tal singlar, svenskt 60-tal, blandat, 1980-tal, bla Hep Stars, Sven Ingvars, Jane Birkin.

Bruksslitage, ej genomgågna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, ej genomgågna.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 766