TAKLAMPA, för 7 st ljuspunkter, 1900-tal.

14149. TAKLAMPA, för 7 st ljuspunkter, 1900-tal.

Konstruerad av äldre vagnshjul. Diameter 85 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 587